Uzkodas

Mūsdienās neviens svinīgāks pasākums nav iedomājam bez galda, uz kura atrodamas daudzveidīgas, gardas un glīti noformētas uzkodas. Tās izmanto gan, lai svētku galds būtu bagātīgāks, gan arī gadījumos, kad nav plānots klāt silto galdu, piemēram, uzkodas banketam ir ļoti iecienīta un gudra izvēle.

Ja arī Jūs plānojat organizēt mazāka vai lielāka mēroga svinīgu, formālu vai cita veida pasākumu, uzkodas pasūtīt varat pie mums, “Franču maize” konditorejā! Plašajā sortimentā noteikti atradīsit ko tādu, lai aukstais galds būtu bagātīgs, daudzveidīgs un piemērots dažādām gaumēm. Piedāvājam:

  • Saldās uzkodas. Svaigas, pašu ceptas smalkmaizītes un kafijas maizītes ar krēmu, biezpienu, kanēli. Ziemas sezonā neiztrūkstošas uzkodas svētku galdam būs arī kraukšķīgās piparkūkas. Gatavojam arī neticami gardus saldos groziņus ar augļiem vai krēmu un ogām. Lieliskas uzkodas bērnu ballītei, jubilejai vai citam notikumam būs bagātīgās augļu plates vai augļu salāti. Vasarā tie ir īpaši atsvaidzinoši un iecienīti.
  • Sāļās uzkodas. Neiztrūkstošie un vienmēr aktuālie sāļie groziņi ar daudzveidīgiem pildījumiem, sāļās smalkmaizītes ar sieru, gardie speķa pīrādziņi, klasiskās olu-ķilavu maizītes, pildītie mini kruasāni ar lasi un mini burgeri, kas ir ļoti iecienītas uzkodas ballītei. Viens kumosiņš bagātīgas garšas, kā arī prieks acīm, jo tie lieliski izskatās uz ikviena svētku galda. Jūs varat izvēlēties tieši to, kas nepieciešams konkrētajam dzīves gadījumam, piemēram, ja meklējat uzkodas bērnu ballītei, noteikti varat izvēlēties mini burgerus, mini picas, pīrādziņus, groziņus un citas uzkodas, kas būs bauda garšas kārpiņām. Papildinājumam iespējams arī pasūtīt svaigus grieztos dārzeņus ar mērcīti.

Mēs nodrošinām dažāda apjoma un sortimenta uzkodu plates, kuru sastāvu klients brīvi var izvēlēties, vadoties pēc savām vajadzībām. Apkalpojam gan nelielus pasākumus, gan arī banketus līdz pat 500 personām.

Mūsu konditoreja īpašu uzmanību pievērš tam, lai produkcijas gatavošanā tiktu izmantotas dabīgas izejvielas, tādēļ varat būt droši, ka gan kūciņās, gan sāļajās uzkodās katra sastāvdaļa ir rūpīgi izvēlēta un atlasīta.

Konditorejas “Franču maize” meistari zina to, cik straujš ir dzīves ritms, un nereti klientiem pašiem nav laika sagatavot visu nepieciešamo ciemiņu uzņemšanai. Taču satraukties nav vērts, jo gan tortes, gan pīrāgus, gan uzkodu plates u.c. ēdienus varat pasūtīt tieši pie mums! Piedāvājam arī ēdienu piegādi uz notikuma vietu. Atcerieties – lai mēs paspētu sagatavot visu nepieciešamo un Jūs būtu apmierināti ar rezultātu, pasūtījumus lūdzam veikt laicīgi!