Par mums

Iepazīsti mūs un mūsu darbu

Daži fakti par Franču maize:

Savu darbību sākām 2004. gadā un šo gadu laikā esam iemantojuši daudzu klientu simpātijas, paplašinājuši un pilnveidojuši sortimentu, kā arī ieguvuši daudzus sadarbības partnerus – tas viss mums ir devis iedvesmu turpināt iesākto.

Mūsu piedāvājums

Mēs piedāvājam daudzveidīgu konditorejas izstrādājumu un citu ēdienu klāstu – mūsu mājīgajā kafejnīcā var nobaudīt tikko ceptas smalkmaizītes un aromātisku kafiju, pie mums var pasūtīt pusdienas ar piegādi uz biroju vai jebkuru citu jūsu izvēlētu vietu.

Ar prieku cepam arī svētku kliņģerus un tortes, kā arī gatavojam citus ēdienus svinību galdam. Nodrošinām arī banketu apkalpošanu līdz 500 personām klienta izvēlētā vietā.

Mums ir svarīga kvalitāte, tādēļ savu produkciju gatavojam, izmantojot tikai dabīgas izejvielas. Tādā veidā ikviens mūsu klients var būt pārliecināts, ka biezpiena kūkas sastāvā ir īsts biezpiens un mājas torte patiešām garšos tāpat kā bērnībā.

Mēs zinām, ka klasiskām vērtībām konkurences nav, taču vienlaikus sekojam arī mūsdienu tendencēm, lai pircējiem piedāvātu arī šobrīd aktuālos konditorejas izstrādājumus. Tādēļ esam droši – mūsu gardumu klāsts iepriecinās ikvienu!

Sadarbība

Mūsu meistaru gatavotos gardumus novērtē ne tikai tie pastāvīgie klienti, kuri regulāri ierodas pēc svaigām maizītēm vai pasūta torti svētku galdam, bet arī dažādi uzņēmumi – to vidū ir gan labi zināmi restorāni, piemēram, Bibliotēka Nr.1, Kolonāde, Mūsu terase, Coffee Inn, Ogles un citi, gan arī viesnīcas (Gutenbergs, Radisson, Albert Hotel u.c.). Sadarbojamies arī ar valsts iestādēm. Ilggadējā sadarbība, kas izveidojusies ar šiem un vēl citiem uzņēmumiem, kalpo kā mūsu kvalitātes zīme, jo tas nozīmē, ka mūs un mūsu darbu patiesi novērtē.

Svētkos un ikdienā kopā ar jums

Neliela, taču garda pauze ikdienas skrējienā, cienasts svētku galdam, pusdienas draugu vai kolēģu pulkā – lai kāda būtu jūsu vēlme, mēs varam palīdzēt. Gaidīsim jūs mūsu kafejnīcā Rīgā, Matīsa ielā 40/42. Ja maltīti vēlaties baudīt birojā vai mājās, piezvaniet mums, lai vienotos par ērtāko pasūtījuma piegādes laiku un vietu.

2003

Cepām kūkas mājās draugiem un paziņām

2004

Radās ideja atvērt savu konditorejas veikaliņu

2006

Klientu vidū parādās arī Bibliotēka Nr.1, Kolonāde, Mūsu terase, Coffee Inn, Ogles un citi labi zināmi restorāni.

Iepazīsties ar mūsu produkciju!