Tortes un kūkas

Croissant

Cappuccino Cheesecake

Chocolate Tarts

Svētki  nav iedomājami bez garšīgas tortes.  Mūsdienās iegādāties sev tīkamu kūku vai torti nav grūti – izvēle veikalos, konditorejās un kafejnīcās ir nudien iespaidīga. Taču,  ja ir vēlme pēc kaut kā īpaša, kūkas pēc  pasūtījuma noteikti būs lielisks variants.  Tortes uz pasūtījumu Rīgā pieejamas daudzveidīgā izvēlē.

Toršu veidi

Tortes pēc pasūtījuma arī mūsu piedāvājumā.  Izvēlei dažādu veidu tortes un kūkas. Klasiskā lauku torte vai mūsdienās iecienītā New York siera kūka ir tikai divi no variantiem –  pie mums iespējams pasūtīt visdažādākās biskvīta tortes, kā arī kūkas smilšu mīklas grozā.

Tortes uz pasūtījumu jāpiesaka vismaz  divas dienas iepriekš, taču, ja ir vēlme pēc kāda nestandarta risinājuma, tortes pasūtīšana būtu jāveic vēl laicīgāk.

Kūkas uz pasūtījumu dažādiem dzīves notikumiem

Franču Maizes kūkas uz pasūtījumu iederēsies visdažādākajos dzīves notikumos – pie mums var pasūtīt dažādas tematiskās kūkas, piemēram, vecmeitu un vecpuišu ballītēm. Piedāvājam arī gardas kāzu  tortes. Tās cepam nepieciešamajā lielumā. Lielākās, vairāku stāvu tortes varam piegādāt uz sava statīva, iepriekš vienojoties gan par statīva drošības naudu, gan piegādes laiku un izmaksām. Mūsu piedāvātā statīva izmērs ir līdz 6 stāviem.

Bērnu jubilejās aktuālas bērnu tortes pēc pasūtījuma – mēs palīdzēsim iepriecināt un pārsteigt mazo jubilāru ar  garšīgu kūku, ko rotā iemīļotais multfilmu varonis, gaviļnieka vārds vai kāds cits košs vēstījums.

Cenas

Tortes pēc pasūtījuma cenas atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, tortes veida un svara – cena no 15 eiro/kg. Plašāku informāciju par kūku veidiem un izmaksām saņemsiet, atnākot ciemos uz konditoreju Rīgā, Matīsa ielā 40/42, kā arī piezvanot vai uzrakstot mums.

Torte vai kūka piešķir svētkiem īpašu noskaņu. Ja aktuāla tortes pasūtīšana Rīgā, ieskatieties  mūsu piedāvājumā! Pie mums var ne tikai lauku tortes pasūtīt, bet  arī izvēlēties kādu no šobrīd aktuālajām kūkām, par kurām ir sajūsmā gardēži visā pasaulē. Tāds garšas baudījums noteikti pārsteigs un iepriecinās visus.

Franču maize – gardas tortes pēc pasūtījuma Rīgā!