Banketi

Banketu organizēšana

Tuvojas svētki vai bankets, bet jūs uztrauc galda klāšana? Domājat par to, kā sagādāt, noorganizēt un izdarīt visu savlaicīgi, lai svētki patiešām izdotos? Lai banketu klāšana nesagādā jums raizes! Konditorejas „Franču maize” piedāvājumā ir viss, ko vien varat vēlēties – banketu organizēšana, uzkodu sarūpēšana kafijas pauzēm, galdu klāšana korporatīvās ballēs, bērnu jubilejās un citos saviesīgos pasākumos.

Teicams serviss

Veiksmīga darbošanās 20 gadu garumā ļauj nodrošināt pilnu ēdināšanas un apkalpošanas servisu līdz pat 500 personām. Šo gadu laikā gūtā pieredze sekmējusi mūsu attīstību – uzņēmuma rīkotie banketi saņēmuši daudz labu atsauksmju. Un – lojālie klienti, kas atkārtoti mums uztic rūpes par savu svētku galdu, ir mūsu vislielākais gandarījums!

Izbraukuma banketi

Izbraukuma banketi tiek rīkoti klienta izvēlētajā vietā. Banketu apkalpošana ietver visu nepieciešamo, lai saviesīgais pasākums noritētu veiksmīgi – nodrošinām ne tikai izsmalcinātas banketu uzkodas, bet arī visu vajadzīgo to atbilstošai pasniegšanai – gan traukus, gan citus galda piederumus. Lai arī kāda būtu pasākuma tematika un viesu skaits, mūsu personāls gādās par jūsu labsajūtu visu pasākuma laiku.

Ballītes neformālā gaisotnē

Vēlaties atpūsties no garās darba dienas ofisā un pavadīt neaizmirstamu vakaru kopā ar kolēģiem vai draugiem brīvā dabā? Vasaras sezonas piedāvājumā arī šādas iespējas. Sazinieties ar mums, lai vienotos par atbilstošu ēdienkarti, vēlamo laiku, pasākuma norises vietu un citām niansēm – par pārējo parūpēsimies mēs!

Izmaksas

Aktuāls jautājums, organizējot banketu, ir tā izmaksas. Mūsu galdu klāšana cenas jūs patīkami pārsteigs! Mūsu banketu ēdienkarte piedāvā gardas uzkodas banketam par pieņemamām cenām visplašākajam klientu lokam.

Izbraukuma banketi cenas ir atkarīgas no klienta vēlmēm un iespējām – mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai un palīdzēsim rast piemērotākos risinājumus skaistiem svētkiem!

Svarīgi atcerēties, ka galdu klāšana izbraukumā un citi pasākumi pie mums jāpiesaka vismaz 10 dienas iepriekš.

Banketu rīkošana ir atbildīgs process, kur nozīme ir katram sīkumam. Uzticot rūpes par galda klāšanu un viesu apkalpošanu mums, varēsiet būt droši par lielisku kvalitāti un augsta līmeņa servisu!

Uz tikšanos svētkos!

 

Zvani un piesaki jau tūlīt!