Ēdienu piegāde

Ēdiena pasūtīšana ar piegādi

Dienās, kad nav laika doties pakaļ maizītēm, kliņģeriem vai citiem pasūtījumiem, jo ir ieplānots bankets, jubileja vai  tiek plānota kopīga maltīte birojā ar kolēģiem, par lielisku opciju kļūs mūsu piedāvātā produkcijas piegāde.

Konditoreja produktu piegāde

Konditorejas produktu piegāde tiek organizēta darba dienās no plkst. 7.00. – 19:00,  vai brīvdienās iepriekš vienojoties. Ja pasūtījums ir lielāks par 30 eiro, Rīgas pilsētas robežās to piegādāsim bez papildu maksas. Pieejama ne tikai ēdienu piegāde Rīgā, bet arī ārpus pilsētas. Piegādes izmaksas atkarīgas no attāluma.

Esam padomājuši par dažādām gaumēm un ēšanas paradumiem, piedāvājot plašu produktu klāstu – kliņģeri, tortes, smalkmaizītes, pīrāgi u.c individuālie pasūtījumi. Kvalitatīvas izejvielas kombinācijā ar mūsu meistaru pieredzi rada izcilu garšu, ko gribas baudīt vēl un vēl. To apliecinās ikviens mūsu uzticamais klients, kurš izmanto iespēju pasūtīt konditorejas produkciju. Sazinieties ar mums, lai iepazītos ar konditorejas produkcijas piedāvājumu un pasūtītu gardumus,  ar piegādi uz jūsu norādīto adresi. Produkcijas piegāde uz svinību vietu vai jebkuru citu jūsu izvēlēto vietu ļauj pasūtīt kāroto ēdienu neierobežotā daudzumā – neatkarīgi no tā, cik daudz viesu un gardēžu būs, mēs to ar lielāko rūpību sagatavosim un piegādāsim atbilstoši jūsu pasūtījumam!

Ēdienu pasūtīšana svinībām

Gatavojoties svinībām, viena no galvenajām rūpēm ir sagatavot cienastu. Ja nav vēlmes vai iespēju daudz laika pavadīt virtuvē, labs risinājums ir ēdienu pasūtīšana svinībām. Mēs piedāvājam daudzveidīgu ēdienu izvēli visām prasībām un gaumēm, kā arī piegādi uz pasākuma norises vietu. Īpaši parocīgi tas ir, ja cienasts jāsarūpē lielam skaitam viesu. Te gan jāņem vērā, ka pasūtīt ēdienu svinībām vajadzētu savlaicīgi.

Palutini sevi un citus

Ēdienu piegāde uz mājām – tā ir iespēja palutināt sevi un savus mīļos ar lieliskiem gardumiem. Tas ir noderīgi gan īpašos dzīves notikumos, gan arī nogurdinošas darba dienas izskaņā, kad rosīties virtuvē vairs nav ne spēka, ne vēlēšanās.
Gardi konditorejas produkti ar piegādi pasākumu vietu, ēdienu piegāde mājās svētkos vai ikdienā, ēdienu pasūtīšana svinībām – tas viss pieejams pie mums – konditorejā Franču Maize!

Zvani un piesaki jau tūlīt!