Saldie un sāļie kliņģeri

Dažādos saviesīgos pasākumos un īpašos notikumos laba alternatīva tortēm un kūkām ir kliņģeri.  Mūsdienās tie pieejami dažādās variācijās – tie ne tikai skaisti izskatās un pasākumam piešķirs svinīgāku noskaņu, bet, pateicoties dažādiem iespējamiem pildījumiem, arī sniegs lielisku garšas baudījumu.

Līdzās saldajiem kliņģeriem pieejamas arī sāļās šī konditorejas izstrādājuma versijas, kas lieliski papildinās ikvienu svētku galdu. Sāļie kliņģeri ir parocīgs un garšīgs veids, kā dažādot svinību ēdienkarti.

Kliņģeri uz pasūtījuma ļauj īstenot klienta vēlmes – neatkarīgi no tā, nepieciešams saldais vai sāļais kliņģeris, tas tiks cepts, ņemot vērā individuālās prasības. Protams, lai tas ne tikai izskatītos labi, bet arī izcili garšotu, svarīgi pasūtīt kliņģeri pie meistara, par kura darba kvalitāti šaubu nav.

Kliņģeri jūsu svētku galdam

Ja jums radies jautājums, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri, mums ir atbilde – pie Franču Maize meistariem! Piedāvājam gan saldos, gan sāļos kliņģerus ar dažādiem pildījumiem.

Sāļie kliņģeri pieejami ar:

  • Šķiņķi, sieru, papriku un marinētiem šampinjoniem;
  • Kūpinātu vistu, mājas cūkgaļu un marinētiem gurķīšiem;
  • Kūpinātu vistu, melnām plūmēm un valriekstiem

Tiem, kuriem garšo saldumi, iespējams kliņģeris pasūtīt ar dažādiem saldākiem pildījumiem. Izvēlei:

  • Rabarberu – zemeņu;
  • Biezpiens, avenes, kafija, šokolāde;
  • Apelsīna vārītais krēms, žāvētas dzērvenes, plūmes, aprikozes.

Pastāstiet mums par savām idejām un mēs tās īstenosim.

Cenas

Domājot par to, kur pasūtīt kliņģeri, svarīgs aspekts ir arī cenas. Pie mums kliņģeri izmaksās sākot no 14.50 eur/kg.

Pasūtīšana un piegāde

Saldais un sāļais kliņģeris pasūtīt var līdz 19.00 iepriekšējā dienā. Lielākais iespējamais svars ir 4 kg.

Ja pasūtījuma summa sasniedz 40 eiro, iespējama piegāde uz biroju, mājām vai citu pasākuma norises vietu Rīgas pilsētas robežās.

Vēlies pasūtīt kliņģeri Rīgā un iepriecināt gan sevi, gan viesus? Izvēlies Franču Maizes kliņģerus – tie vienmēr būs svaigi un garšīgi!